• Niemowlęta
  Niemowlęta
  Niemowlęta rozwijają się bardzo szybko. Niemal codziennie mają się czym pochwalić. Niektóre ich osiągnięcia są jednak ważniejsze niż inne, bo oznaczają początek czegoś nowego.
 • Macierzyństwo
  Macierzyństwo
  To nie tylko naturalnie przychodzący stan, ale również wymagająca wysiłku edukacja i praca nad sobą.
 • Masaż Shantali
  Masaż Shantali
  Masaż niemowląt jest niezwykłą formą nawiązania kontaktu pomiędzy niemowlakiem, a rodzicami w jego najwcześniejszym okresie życia.

Jesteśmy ściśle współpracującym ze sobą zespołem specjalistów mających doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju psychoruchowym.

Jesteśmy ambitni i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje dążąc do rozwijania swoich umiejętności i ucząc się od najlepszych, zarówno w kraju, jak i za granicą (Stany Zjednoczone, Niemcy, Hiszpania). Świadczymy pomoc, zarówno dziecku, jak i jego rodzinie, na wysokim poziomie jakości.

Jesteśmy otwarci na innych, wytrwale poszukujemy rozwiązań, jesteśmy pełni pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym.
Zajmujemy się konsultacjami, kompleksową diagnostyką i terapią dziecka, także najmłodszego. To, co nas wyróżnia to kompleksowa opieka dziecka w wieku już od urodzenia, wczesna interwencja i monitoring rozwoju dziecka z grupy wysokiego ryzyka.

W ramach Gabinetu SENSUUM funkcjonuje Szkoła Terapii Karmienia „Od pestki do ogryzka” oraz SENSUUM Kompetencje - szkolenia i warsztaty.

Zapraszam serdecznie,
Renata Ulman-Bogusławska